Ana Sayfa Etiketler 2 Yıllık Taban Puanları 2021

Etiket: 2 Yıllık Taban Puanları 2021

Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi Taban Puanları 2021

2021 Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin zeytincilik ve zeytin İşleme teknolojisi taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Önlisans Yerel Yönetimler Taban Puanları 2021

2021 Yerel Yönetimler taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin yerel yönetimler taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Yeni Medya ve Gazetecilik Taban Puanları 2021

2021 Yeni Medya ve Gazetecilik taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin yeni medya ve gazetecilik taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Yat Kaptanlığı Taban Puanları 2021

2021 Yat Kaptanlığı taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin yat kaptanlığı taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Yaşlı Bakımı Taban Puanları 2021

2021 Yaşlı Bakımı taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin yaşlı bakımı taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Yapı Yalıtım Teknolojisi Taban Puanları 2021

2021 Yapı Yalıtım Teknolojisi taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin yapı yalıtım teknolojisi taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Yapı Tesisat Teknolojisi Taban Puanları 2021

2021 Yapı Tesisat Teknolojisi taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin yapı tesisat teknolojisi taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Yapı Denetimi Taban Puanları 2021

2021 Yapı Denetimi taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin yapı denetimi taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Yağ Endüstrisi Taban Puanları 2021

2021 Yağ Endüstrisi taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin yağ endüstrisi taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Web Tasarımı ve Kodlama Taban Puanları 2021

2021 Web Tasarımı ve Kodlama taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin web tasarımı ve kodlama taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Üretimde Kalite Kontrol Taban Puanları 2021

2021 Üretimde Kalite Kontrol taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin üretimde kalite kontrol taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Uygulamalı Rusça Çevirmenlik Taban Puanları 2021

2021 Uygulamalı Rusça Çevirmenlik taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin uygulamalı rusça çevirmenlik taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Uygulamalı İspanyolca Çevirmenlik Taban Puanları 2021

2021 Uygulamalı İspanyolca Çevirmenlik taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin uygulamalı İspanyolca çevirmenlik taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik Taban Puanları 2021

2021 Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin uygulamalı İngilizce çevirmenlik taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Un ve Unlu Mamuller Teknolojisi Taban Puanları 2021

2021 Un ve Unlu Mamuller Teknolojisi taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin un ve unlu mamuller teknolojisi taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.