Ana Sayfa Etiketler 2021 Bilişim

Etiket: 2021 Bilişim

Web Tasarımı ve Kodlama Taban Puanları 2021

2021 Web Tasarımı ve Kodlama taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin web tasarımı ve kodlama taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medya Yöneticiliği Taban Puanları 2021

2021 Sosyal Medya Yöneticiliği taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin sosyal medya yöneticiliği taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği Taban Puanları 2021

2021 Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin sağlık bilgi sistemleri teknikerliği taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Mobil Teknolojileri Taban Puanları 2021

2021 Mobil Teknolojileri taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin mobil teknolojileri taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

İnternet ve Ağ Teknolojileri Taban Puanları 2021

2021 İnternet ve Ağ Teknolojileri taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin İnternet ve ağ teknolojileri taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Çok Boyutlu Modelleme ve Animasyon Taban Puanları 2021

2021 Çok Boyutlu Modelleme ve Animasyon taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin çok boyutlu modelleme ve animasyon taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Coğrafi Bilgi Sistemleri Taban Puanları 2021

2021 Coğrafi Bilgi Sistemleri taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin coğrafi bilgi sistemleri taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Bilişim Güvenliği Teknolojisi Taban Puanları 2021

2021 Bilişim Güvenliği Teknolojisi taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin bilişim güvenliği teknolojisi taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Bilgisayar Teknolojisi Taban Puanları 2021

2021 Bilgisayar Teknolojisi taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin bilgisayar teknolojisi taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Bilgisayar Programcılığı Taban Puanları 2021

2021 Bilgisayar Programcılığı taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin bilgisayar programcılığı taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Bilgisayar Operatörlüğü Taban Puanları 2021

2021 Bilgisayar Operatörlüğü taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin bilgisayar operatörlüğü taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon Taban Puanları 2021

2021 Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin bilgisayar destekli tasarım ve animasyon taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Bilgi Yönetimi Taban Puanları 2021

2021 Bilgi Yönetimi taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin bilgi yönetimi taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Yazılım Mühendisliği Taban Puanları 2021

2021 Yazılım Mühendisliği taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin yazılım mühendisliği taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Yazılım Geliştirme Taban Puanları 2021

2021 Yazılım Geliştirme taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin yazılım geliştirme taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.