Ana Sayfa Etiketler İlk 10 Önlisans

Etiket: İlk 10 Önlisans

Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik Taban Puanları 2021

2021 Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin uygulamalı İngilizce çevirmenlik taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Turizm ve Otel İşletmeciliği Taban Puanları 2021

2021 Turizm ve Otel İşletmeciliği taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin turizm ve otel İşletmeciliği taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Mekatronik Taban Puanları 2021

2021 Mekatronik taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin mekatronik taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Taban Puanları 2021

2021 İş Sağlığı ve Güvenliği taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin İş sağlığı ve güvenliği taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

İslami İlimler Önlisans Taban Puanları 2021

2021 İslami İlimler Önlisans taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin İslami İlimler önlisans taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.
ATT / Paramedik İlk ve Acil Yardım Taban Puanları 2021

İlk ve Acil Yardım Taban Puanları 2021

2021 İlk ve Acil Yardım taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin ATT- Paramedik taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

İlahiyat Önlisans Taban Puanları 2021

2021 İlahiyat Önlisans taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin İlahiyat önlisans taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Grafik Tasarımı Taban Puanları 2021

2021 Grafik Tasarımı taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin grafik tasarımı taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Fizyoterapi Taban Puanları 2021

2021 Fizyoterapi taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin fizyoterapi taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Evde Hasta Bakımı Taban Puanları 2021

2021 Evde Hasta Bakımı taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin evde hasta bakımı taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Bilgisayar Programcılığı Taban Puanları 2021

2021 Bilgisayar Programcılığı taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin bilgisayar programcılığı taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.