2020 DGS Boş Kalan Kontenjanlar

2020 DGS Boş Kalan Kontenjanlar

2020 DGS tercih sonuçlarına göre DGS boş kalan bölümlerin kontenjanları ve taban puanları bu sayfada. DGS yerleştirme sonuçları açıklandı.
Üniversite DGS Taban Puanları

Üniversite DGS Taban Puanları 2021

2021 Üniversite DGS taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. Tam 184 üniversitenin 2021 DGS taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.
DGS Taban Puanları ve Kontenjanları

DGS Taban Puanları 2021

Dikey Geçiş Sınavı ile öğrenci alan lisans programlarının kontenjanları ve 2021 DGS taban puanları listesi bu sayfada.
Önlisans Taban Puanları

Önlisans Taban Puanları 2021

Üniversitelerin 2 yıllık bölümlerinin kontenjanları ve 2021 önlisans taban puanları listesi bu sayfada. TYT puanı ile öğrenci alan önlisans bölümlerinin burs, kontenjan ve öğrenim ücretleri gibi detayları ayrıntılı olarak olarak sayfalarda mevcut.
Lisans Taban Puanları

Lisans Taban Puanları 2021

Tüm üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren bölümlerinin kontenjanları ve 2021 lisans taban puanları bu sayfada.
Üniversite Taban Puanları

Üniversite Taban Puanları 2021

Tüm üniversitelerin bölüm, fakülte ve yüksek okul bazında kontenjanları ve 2021 üniversite taban puanları listesi bu sayfada. Devlet, vakıf, KKTC ve yurt dışı olmak üzere toplam 227 üniversitenin bölümlerinin taban puanlarını inceleyebilirsiniz.

Yeni Medya ve İletişim DGS Taban Puanları 2021

2021 Yeni Medya ve İletişim DGS taban puanları ve kontenjanları bu sayfada. Üniversitelere göre tüm Yeni Medya ve İletişim bölümü DGS puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Yeni Medya DGS Taban Puanları 2021

2021 Yeni Medya DGS taban puanları ve kontenjanları bu sayfada. Üniversitelere göre tüm Yeni Medya bölümü DGS puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Üflemeli ve Vurmalı Çalgılar DGS Taban Puanları 2021

2021 Üflemeli ve Vurmalı Çalgılar DGS taban puanları ve kontenjanları bu sayfada. Üniversitelere göre tüm Üflemeli ve Vurmalı Çalgılar bölümü DGS puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Turizm Rehberliği DGS Taban Puanları 2021

2021 Turizm Rehberliği DGS taban puanları ve kontenjanları bu sayfada. Üniversitelere göre tüm Turizm Rehberliği bölümü DGS puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Tiyatro DGS Taban Puanları 2021

2021 Tiyatro DGS taban puanları ve kontenjanları bu sayfada. Üniversitelere göre tüm Tiyatro bölümü DGS puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Tezhip Sanatı DGS Taban Puanları 2021

2021 Tezhip Sanatı DGS taban puanları ve kontenjanları bu sayfada. Üniversitelere göre tüm Tezhip Sanatı bölümü DGS puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Televizyon Haberciliği ve Programcılığı DGS Taban Puanları 2021

2021 Televizyon Haberciliği ve Programcılığı DGS taban puanları ve kontenjanları bu sayfada. Üniversitelere göre tüm Televizyon Haberciliği ve Programcılığı bölümü DGS puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Tekstil DGS Taban Puanları 2021

2021 Tekstil DGS taban puanları ve kontenjanları bu sayfada. Üniversitelere göre tüm Tekstil bölümü DGS puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Sinema ve Televizyon DGS Taban Puanları 2021

2021 Sinema ve Televizyon DGS taban puanları ve kontenjanları bu sayfada. Üniversitelere göre tüm Sinema ve Televizyon bölümü DGS puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Sinema ve Dijital Medya DGS Taban Puanları 2021

2021 Sinema ve Dijital Medya DGS taban puanları ve kontenjanları bu sayfada. Üniversitelere göre tüm Sinema ve Dijital Medya bölümü DGS puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Seramik ve Cam DGS Taban Puanları 2021

2021 Seramik ve Cam DGS taban puanları ve kontenjanları bu sayfada. Üniversitelere göre tüm Seramik ve Cam bölümü DGS puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Sanat Tarihi DGS Taban Puanları 2021

2021 Sanat Tarihi DGS taban puanları ve kontenjanları bu sayfada. Üniversitelere göre tüm Sanat Tarihi bölümü DGS puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi DGS Taban Puanları 2021

2021 Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi DGS taban puanları ve kontenjanları bu sayfada. Üniversitelere göre tüm Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi bölümü DGS puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Sahne Tasarımı DGS Taban Puanları 2021

2021 Sahne Tasarımı DGS taban puanları ve kontenjanları bu sayfada. Üniversitelere göre tüm Sahne Tasarımı bölümü DGS puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Sahne Sanatları DGS Taban Puanları 2021

2021 Sahne Sanatları DGS taban puanları ve kontenjanları bu sayfada. Üniversitelere göre tüm Sahne Sanatları bölümü DGS puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Rusça Mütercim ve Tercümanlık DGS Taban Puanları 2021

2021 Rusça Mütercim ve Tercümanlık DGS taban puanları ve kontenjanları bu sayfada. Üniversitelere göre tüm Rusça Mütercim ve Tercümanlık bölümü DGS puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Rus Dili ve Edebiyatı DGS Taban Puanları 2021

2021 Rus Dili ve Edebiyatı DGS taban puanları ve kontenjanları bu sayfada. Üniversitelere göre tüm Rus Dili ve Edebiyatı bölümü DGS puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Reklamcılık DGS Taban Puanları 2021

2021 Reklamcılık DGS taban puanları ve kontenjanları bu sayfada. Üniversitelere göre tüm Reklamcılık bölümü DGS puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Reklam Tasarımı ve İletişimi DGS Taban Puanları 2021

2021 Reklam Tasarımı ve İletişimi DGS taban puanları ve kontenjanları bu sayfada. Üniversitelere göre tüm Reklam Tasarımı ve İletişimi bölümü DGS puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Radyo Televizyon ve Sinema DGS Taban Puanları 2021

2021 Radyo Televizyon ve Sinema DGS taban puanları ve kontenjanları bu sayfada. Üniversitelere göre tüm Radyo Televizyon ve Sinema bölümü DGS puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Özel Eğitim Öğretmenliği DGS Taban Puanları 2021

2021 Özel Eğitim Öğretmenliği DGS taban puanları ve kontenjanları bu sayfada. Üniversitelere göre tüm Özel Eğitim Öğretmenliği bölümü DGS puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Eğitim Haberleri

350HayranlarBeğen
300TakipçilerTakip et
250TakipçilerTakip et
100TakipçilerTakip et
100AbonelerAbone ol

Yüksek Lisans İlanları