Ana Sayfa Etiketler 2021 Sağlık

Etiket: 2021 Sağlık

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Taban Puanları 2021

2021 Tıbbi ve Aromatik Bitkiler taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin tıbbi ve aromatik bitkiler taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama Taban Puanları 2021

2021 Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin tıbbi tanıtım ve pazarlama taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Taban Puanları 2021

2021 Tıbbi Laboratuvar Teknikleri taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin tıbbi laboratuvar teknikleri taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Taban Puanları 2021

2021 Tıbbi Görüntüleme Teknikleri taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin tıbbi görüntüleme teknikleri taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Taban Puanları 2021

2021 Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği Taban Puanları 2021

2021 Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin sağlık bilgi sistemleri teknikerliği taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Radyoterapi Taban Puanları 2021

2021 Radyoterapi taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin radyoterapi taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Podoloji Taban Puanları 2021

2021 Podoloji taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin podoloji taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Patoloji Laboratuvar Teknikleri Taban Puanları 2021

2021 Patoloji Laboratuvar Teknikleri taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin patoloji laboratuvar teknikleri taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Otopsi Yardımcılığı Taban Puanları 2021

2021 Otopsi Yardımcılığı taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin otopsi yardımcılığı taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Ortopedik Protez ve Ortez Taban Puanları 2021

2021 Ortopedik Protez ve Ortez taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin ortopedik protez ve ortez taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Optisyenlik Taban Puanları 2021

2021 Optisyenlik taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin optisyenlik taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Odyometri Taban Puanları 2021

2021 Odyometri taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin odyometri taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Nükleer Tıp Teknikleri Taban Puanları 2021

2021 Nükleer Tıp Teknikleri taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin nükleer tıp teknikleri taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Laborant ve Veteriner Sağlık Taban Puanları 2021

2021 Laborant ve Veteriner Sağlık taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin laborant ve veteriner sağlık taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.