DGS Elektronik Ticaret ve Yönetimi 2023 Taban Puanları

DGS Elektronik Ticaret ve Yönetimi 2023 taban puanları ve kontenjanları sayfasına hoş geldiniz. Bu sayfadan Elektronik Ticaret ve Yönetimi bölümünün tüm üniversitelerdeki DGS taban puanları ve kontenjanlarını inceleyebilirsiniz.

Elektronik Ticaret ve Yönetimi bölümünün DGS kontenjanı toplam 3 adet. DGS EŞİT AĞIRLIK puanı ile tercih edilebilen bölüm 1 vakıf üniversitesinde mevcut. Elektronik Ticaret ve Yönetimi bölümünün en yüksek taban puanı 230,06183 puan ile Yeditepe Üniversitesi (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)’ne ait. En düşük puanı ise 230,06183 puan ile Yeditepe Üniversitesi (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)’ne ait.

DGS Elektronik Ticaret ve Yönetimi Taban Puanları 2023

ÜNİVERSİTEFAKÜLTE#TABANTAVAN
Yeditepe Üniversitesiİktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İNG BURSLU)1230,06183230,06183
Yeditepe Üniversitesiİktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İNG %50 BURSLU)20,000000,00000

Bu sayfadaki Elektronik Ticaret ve Yönetimi taban puanları DGS 2022 yerleştirme sonuçlarından alınmıştır. 2023 DGS tercih işlemlerinde bu sayfadaki puanlar geçerli olacaktır. Tercih yaparken ÖSYM kılavuzunu dikkate alın. Eğitim dili belirtilmeyen bölümlerin dili Türkçedir. Öğretim türü belirtilmemişse normal öğretimdir. Puanları sıfır olan bölümlerin kontenjanı dolmamış veya ilk defa öğrenci alıyor demektir.

Tablo başlığı ve kısaltmaların anlamı: Üniversite: Bölümün bağlı bulunduğu üniversite adı. Fakülte: Bölümün bağlı bulunduğu fakülte yada yüksekokul adı. Tür: Bölümün eğitim dili yada öğretim türü. #: Bölümün DGS kontenjanı. Tavan: Bölümün en yüksek puanı. Taban: Bölümün en taban puanı. İÖ: İkinci Öğretim. AÖ: Açık Öğretim. UE: Uzaktan Öğretim.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.