Ana Sayfa Etiketler Önlisans Taban Puanları 2021

Etiket: Önlisans Taban Puanları 2021

Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik Taban Puanları 2021

2021 Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin uygulamalı İngilizce çevirmenlik taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Turizm ve Otel İşletmeciliği Taban Puanları 2021

2021 Turizm ve Otel İşletmeciliği taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin turizm ve otel İşletmeciliği taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Taban Puanları 2021

2021 Tıbbi Laboratuvar Teknikleri taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin tıbbi laboratuvar teknikleri taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Tekstil Teknolojisi Taban Puanları 2021

2021 Tekstil Teknolojisi taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin tekstil teknolojisi taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Posta Hizmetleri Taban Puanları 2021

2021 Posta Hizmetleri taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin posta hizmetleri taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Pastacılık ve Ekmekçilik Taban Puanları 2021

2021 Pastacılık ve Ekmekçilik taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin pastacılık ve ekmekçilik taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Moda Tasarımı Taban Puanları 2021

2021 Moda Tasarımı taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin moda tasarımı taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Mekatronik Taban Puanları 2021

2021 Mekatronik taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin mekatronik taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Taban Puanları 2021

2021 İş Sağlığı ve Güvenliği taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin İş sağlığı ve güvenliği taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

İslami İlimler Önlisans Taban Puanları 2021

2021 İslami İlimler Önlisans taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin İslami İlimler önlisans taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.
ATT / Paramedik İlk ve Acil Yardım Taban Puanları 2021

İlk ve Acil Yardım Taban Puanları 2021

2021 İlk ve Acil Yardım taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin ATT- Paramedik taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

İlahiyat Önlisans Taban Puanları 2021

2021 İlahiyat Önlisans taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin İlahiyat önlisans taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Grafik Tasarımı Taban Puanları 2021

2021 Grafik Tasarımı taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin grafik tasarımı taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Fizyoterapi Taban Puanları 2021

2021 Fizyoterapi taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin fizyoterapi taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Evde Hasta Bakımı Taban Puanları 2021

2021 Evde Hasta Bakımı taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. ÖSYM kılavuzundaki tüm üniversitelerin evde hasta bakımı taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.