KPSS Önlisans Çıkmış Sorular

KPSS önlisans çıkmış sorular 2020-2006 yılları arasında çıkmış önlisans KPSS soruları bu sayfada. 2006′ dan 2020 yılına kadar önlisans düzeyindeki çıkmış KPSS soruları ve cevapları bu sayfada bulabilirsiniz.

2 yılda bir yapılan önlisans düzeyindeki Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) hazırlık sürecinde önemli kaynaklardan birisi de çıkmış sorulardır. KPSS önlisans çıkmış sorular çözerek sınava hazırlanan adaylar, sınavda karşılaşacağı muhtemel sorulara hazırlanmış olur. Soru tiplerini kavramak dışında test tekniği de geliştirmeye yardımcı bir kaynaktır.

Pek çok faydasından dolayı KPSS hazırlık sürecindeki adaylar için önemli olan KPSS önlisans soruları ve cevaplarını bu sayfada listeledik. PDF formatı sayesinde bilgisayardan, tablet yada telefondan rahatlıkla soruları inceleyebilirsiniz. Bulunduğunuz her ortamda, işte yada okulda çıkmış soruları inceleyerek sınavlara hazırlık sürecinde zaman bulamama sorununu da ortadan kaldırmış olursunuz.

Aşağıdaki listeden geçmiş yıllarda çıkmış soruları ve cevapları PDF formatında tek tek indirebilirsiniz. Ayrıca sayfanın altında tüm yılları tek seferde indirebilmeniz için ZIP formatında da bulabilirsiniz.

KPSS Önlisans Çıkmış Sorular – PDF

Aşağıdaki listeden ilgili yılların KPSS önlisans sorularını ve cevaplarını PDF formatında indirebilirsiniz. Her dosyada önlisans düzeyindeki sınavların genel yetenek ve genel kültür testlerindeki soruları ve cevapları mevcuttur.

  • 2018 Önlisans Soru ve Cevapları ⬇️
  • 2016 Önlisans Soru ve Cevapları ⬇️
  • 2014 Önlisans Soru ve Cevapları ⬇️
  • 2012 Önlisans Soru ve Cevapları ⬇️
  • 2010 Önlisans Soru ve Cevapları ⬇️
  • 2008 Önlisans Soru ve Cevapları ⬇️
  • 2006 Önlisans Soru ve Cevapları ⬇️

Tüm Çıkmış Önlisans KPSS Soruları – ZIP

Tüm çıkmış önlisans KPSS sorularını tek seferde ve ZIP formatında indirmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. ⬇️

KPSS önlisans hazırlık sürecinde muhtemel puanınızı merak ediyorsanız, puan hesaplama modülümüzden doğru ve yanlış sayılarınızı girerek yaklaşık puanınızı hesaplayabilirsiniz. KPSS önlisans çıkmış sorular veya sitemiz hakkında görüş ve isteklerinizi iletmek için aşağıdaki yorumlar bölümünü kullanabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.