Lisans Taban Puanları

En az 4 yıllık bölümlerin kontenjan sayıları ve lisans taban puanları sayfası.

Kurgu-Ses ve Görüntü Yönetimi Taban Puanları 2020 [SÖZ]

Kurgu-Ses ve Görüntü Yönetimi taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. Üniversitelere göre Kurgu-Ses ve Görüntü Yönetimi bölümü taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Fotoğraf Taban Puanları 2020 [SÖZ]

Fotoğraf taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. Üniversitelere göre Fotoğraf bölümü taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Film Tasarım ve Yönetmenliği Taban Puanları 2020 [SÖZ]

Film Tasarım ve Yönetmenliği taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. Üniversitelere göre Film Tasarım ve Yönetmenliği bölümü taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Film Tasarım ve Yazarlık Taban Puanları 2020 [SÖZ]

Film Tasarım ve Yazarlık taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. Üniversitelere göre Film Tasarım ve Yazarlık bölümü taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Canlandırma Filmi Tasarım ve Yönetimi Taban Puanları 2020 [SÖZ]

Canlandırma Filmi Tasarım ve Yönetimi taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. Üniversitelere göre Canlandırma Filmi Tasarım ve Yönetimi bölümü taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Bilgisayar Bilimleri Taban Puanları 2020 [SAY]

Bilgisayar Bilimleri taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. Üniversitelere göre Bilgisayar Bilimleri bölümü taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Müzecilik Taban Puanları 2020 [EA]

Müzecilik taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. Üniversitelere göre Müzecilik bölümü taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği Taban Puanları 2020 [SAY]

Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. Üniversitelere göre Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği bölümü taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

İletişim Tasarımı ve Medya Taban Puanları 2020 [SÖZ]

İletişim Tasarımı ve Medya taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. Üniversitelere göre İletişim Tasarımı ve Medya bölümü taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Organik Tarım İşletmeciliği Taban Puanları 2020 [EA]

Organik Tarım İşletmeciliği taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. Üniversitelere göre Organik Tarım İşletmeciliği bölümü taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Hayvansal Üretim ve Teknolojileri Taban Puanları 2020 [SAY]

Hayvansal Üretim ve Teknolojileri taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. Üniversitelere göre Hayvansal Üretim ve Teknolojileri bölümü taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Bitkisel Üretim ve Teknolojileri Taban Puanları 2020 [SAY]

Bitkisel Üretim ve Teknolojileri taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. Üniversitelere göre Bitkisel Üretim ve Teknolojileri bölümü taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Biyoteknoloji Taban Puanları 2020 [SAY]

Biyoteknoloji taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. Üniversitelere göre Biyoteknoloji bölümü taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Aktüerya Taban Puanları 2020 [SAY]

Aktüerya taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. Üniversitelere göre Aktüerya bölümü taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Mühendislik Programları Taban Puanları 2020 [SAY]

Mühendislik Programları taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. Üniversitelere göre Mühendislik Programları bölümü taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Kimya-Biyoloji Mühendisliği Taban Puanları 2020 [SAY]

Kimya-Biyoloji Mühendisliği taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. Üniversitelere göre Kimya-Biyoloji Mühendisliği bölümü taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Taban Puanları 2020 [EA]

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. Üniversitelere göre Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Antrenörlük Eğitimi Taban Puanları 2020 [EA]

Antrenörlük Eğitimi taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. Üniversitelere göre Antrenörlük Eğitimi bölümü taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları 2020 [SAY]

Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. Üniversitelere göre Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği bölümü taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri Taban Puanları 2020 [SAY]

İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri taban puanları ve kontenjanları yayınlandı. Üniversitelere göre İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri bölümü taban puanları ve kontenjanlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Üniversite Taban Puanları

Lisans Taban Puanları

Önlisans Taban Puanları

DGS Taban Puanları

Üniversite DGS Taban Puanları