KYK Wifi Çıkış Yapma

KYK wifi çıkış yapma sorunlarının çözümünü paylaşacağız bu yazıda. wifi gsb gov tr çıkış yapma sayfası ile ilgili bilgilerimizi paylaşacağız. Wifi KYK çıkış yapma sorunu sıkça karşılaşılan sorunlardan biridir ve genellikle kullanıcıdan kaynaklı sorunlar yaşanmaktadır.

KYK wifi ağı özel bir ağdır ve kullanırken bunu unutmamak gerekir. Bu ağ üzerinde yaptığınız tüm işlemlerin kaydedildiği de diğer bir gerçek. Giriş çıkış saatleri, IP adresiniz, kullandığınız internet siteleri, bu sitelerden indirdiğiniz dosyaların bilgisi log denilen dosyalarda kaydedilmekte ve yasal bir durum ortaya çıktığında delil olarak kullanılabilmektedir. Bu yasal bilgiler e-devlet üzerinden onayladığınız wifi taahhütnamesinde de yazmaktadır.

KYK Wifi Çıkış Yapma

Temel bilgilendirmenin ardından gelelim KYK wifi çıkış yapma işlemi ve burada karşılaşılan problemlerin çözümüne. Çıkış yapmak istediğinizde karşınıza çıkan en önemli sorunlardan birisi doğrulama sayfasının açılmaması, bu sorunu yaşamamak için giriş yaptıktan sonra bu sayfayı kapatmamaktır.

Ayrıca “Çıkış” düğmesine bastığınız halde sayfa hareketsiz de kalıyor olabilir. Bu genellikle cihazınızın tarayıcısından kaynaklanan bir problemdir. Wifi sisteminden giriş ve çıkış yapmak için Google Chrome tarayıcısının en güncel sürümünü kullanmanız tavsiye edilir.

Wifi’ yi kullandığınız süre boyunca, bağlantıyı kesip tekrar bağlanmak, mobil cihazlarda 3G/4,5 G yi açık bırakmak, VPN kullanmak gibi durumlar çıkış yapmakta sorun yaşamanıza sebep olacaktır. Bu davranışlardan uzak durmalısınız. Cihazınızda değişen ayarları varsayılan ayarlar durumuna geri getirerek bu sorunu çözebilirsiniz.

Eğer KYK internetini 2 farklı cihazda kullanmak istiyorsanız, aynı anda kullanamazsınız. Bu sebeple bir cihazdan diğerine geçerken doğrulama sayfasından çıkış yapma işlemini yapmanız gerekir.

KYK Wifi Çıkış Linki

KYK wifi çıkış linki https://wifi.gsb.gov.tr adresidir. Bu sayfadan Çıkış düğmesine tıklayıp wifi çıkış  işlemini yapabilirsiniz.  Burada en önemli konu bu sayfaya başka bir wifiye bağlı iken ulaşamazsınız. Aynı şekilde 3G/4,5G ile bağlantısı ile bu sayfayı açamazsınız, yalnızca Wifi’ ye bağlı olduğunuzda doğrulama sayfası açılır.

https://wifi.gsb.gov.tr

Beklenmeyen Bir Hata Oluştu Sorunu!

Normal şartlarda çıkış işlemi doğrulama sayfasındaki çıkış düşmesine tıklandığında yapılır. Bu sebeple oldukça basit bir işlemdir ancak sistemde yaşanan problemler nedeniyle zaman zaman problem yaşanmaktadır. Eğer sistemden kaynaklı bir sorun varsa bunun çözümü yoktur. Ancak cihazınızdan kaynaklı sorunlar olup olmadığını da kontrol etmelisiniz.

“Beklenmeyen bir hata oluştu” mesajıyla karşılaşmanızda oldukça olasıdır. Yoğun saatlerde sıkça karşılaşılan bu sorunun çözümü malesef yok. Böyle bir durumda yapabileceğiniz şey tekrar tekrar çıkış yapmayı denemektir.

Çıkış yapmak istediğiniz anda doğrulama sayfası açılmıyorsa sistemden kaynaklı da bir sorun olabilir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi giriş yaptığınızda doğrulama sayfasını kapatmamalısınız ki çıkış yapacakken sayfanın açılmaması sorununu yaşamayın. Bu durumda sayfa açılmıyorsa genelde yapacak bir şey yoktur.

KYK interneti hakkında daha önce yayınladığımız şifre işlemleri ve giriş yapma konuları için ilgili linklere tıklayınız!

Bu sayfada wifi KYK çıkış yapma sayfasında karşılaşılan sorunlar ve çözümlerini paylaşmaya çalıştık. Burada anlatılanlar dışında bir sorunla karşılaşırsanız yorum yazarak iletebilirsiniz.

134 Yorum
 1. Ayşesu

  Mobil veri kapalı olmasına rağmen giremiyorum normal mi acaba

  1. Admin

   Geçici bir sorun olabilir.

 2. Elif bayrakçı

  Acil yardım… laptopum bozuldu… kyk İnternete bagliydim… şimdi çıkış yapamadım için başka cihazla giriş yapamiorum ltfen yardım edin…

  1. Admin

   Merhaba, en geç 1 gün sonra sistem otomatik çıkış yapar zaten.

 3. Dilara

  Benim önceki telefonum bozuldu oturumdan nasıl çıkıpta bu telefondan giricem

  1. GencizBiz

   En geç 1 gün sonra sistem otomatik çıkış yapar. Telefonun wifisini kapatın, daha kısa sürede sistem çıkış yapar zaten.

 4. Fatma

  Çıkış yapmak için sayfayı açtığımda bu siteye ulaşılamıyor diyor ve asla düzelmiyor çıkış yapamıyorum

  1. GencizBiz

   Merhaba, sayfayı kapatmamanız gerekiyor. Yukarıda bahsetmiştik, yoğun saatlerde çıkış sayfasına erişmek zor.

 5. Vedat

  Hocam gsb wifi Google adresine giriş yapamıyorum hata veriyor

 6. İbrahim

  Hocam ilk geldiğim gün bağlandım ve ertesi gün bilgilerimi girdiğimde kullanıcı adı ve şifre yanlış diyor lütfen yardımcı olun

  1. GencizBiz

   Bu genelde geçici bir sorundur, çözülmediyse idareye başvurup şifrenizi sıfırlamalarını isteyin.

 7. Musa Bozkurt

  Admin ben Yatay geçiş ile başka bir ile geldim haliyle başka bir kyk yurdunda kalıyorum ama internete bağlanamıyorum önceden açılmış hesap var diyor ne yapacam önceki yurdumun ismi çıkıyor

  1. Admin

   İdareye başvur. Bilgilerinin güncellenmesi (silinip yeniden eklenmesi de olabilir) gerekiyor.

 8. Hülya

  Merhaba ben başlarda telefonumla yurdun intarnetine giriş yaptım fakat bir süre sonra şifre veya kullanıcı adı yanlış yazmaya başladı ardından idareden şifreyi sıfırlatıp yeni bir şifre almak için idareye gittim idarenin verdiği şifreyi deneyerek giriş yapmaya çalıştım ama yine kullanıcı adı veya şifre hatalı yazdı kullanıcı adımız zaten TC miz olduğu için ondan eminim ama şifreyi de idareden sıfırlatıp yeni aldığım için onun da olması gerekiyordu fakat dediğim gibi kabul etmedi nasıl düzelebilir bir fikriniz varsa yardımcı olur musunuz.

  1. Admin

   Başka bir cihazdan (bilgisayardan) deneyin. Sonuç yine aynı olursa idarede şifreyi sıfırladıkları anda yeni şifre ile giriş yapmayı deneyin. Sorun devam ediyorsa memura direk durumu söyleyin.

 9. Onur Beytullah

  Merhabalar hocam gençlik merkezinden giriş yaptıktan sonra yurda geliyorum wifiyi kullanamıyorum çözüm yolu nedir

  1. Admin

   Giriş yaparken sorun yaşamamak için önce bağlantıyı durdurmanız, sonra da çıkış yapmanız gerek.

 10. Aysun

  Merhaba ben wifi’i unuta bastım da şu an da giremiyorum fazla cihazdan giremezsiniz diyor ve çıkış da yapamıyorum

  1. Admin

   Bağlantıyı kesin, 4 saat sonra otomatik çıkış yapacaktır.

 11. Meryem

  Wifi.gsb.gov.tr adresine ulaşamıyorum

 12. Ufuk

  Bir ay önce yeni bir cihazla giriş yapmaya başladım. Wifiye bağlanınca giriş sayfasına girip oturum açılıyor ve otomatik olarak tekrardan kapanıyor. Daha sonrasında çıkış yapmak istediğimde ip adresi alınamadı yazan bir sorunla karşılaşıyorum ve otomatik olarak oturum süresi dolana kadar çıkış yapamıyorum

  1. Admin

   Cihazın wifi ayarlarını sıfırlayın ve sertifika yükleyin.

 13. BÜŞRA TURHAL

  merhaba, ben evime döndüğümde wifiden herhangi bir çıkış yapmadım, şu an da yeni bi cihaza geçtim diğer telefonum sıfırlandı. döndüğümde tekrar sorunsuz giriş yapabilir miyim, bir bilgiliniz var mı?

  1. Admin

   Sorun olmaz, tekrar giriş yapabilirsiniz.

 14. Aslı

  Ben de bir cihazdan çıkış yaptığım halde sistem algılamıyordu ve diğer cihazlarımdan giriş yapamıyordum. (Max cihaz kullanım hatası veriyordu sürekli) Ancak bugün bu sorunu
  bir cihazdan çıkış yapmadan önce servisi durdur tuşuyla halledebildiğimi gördüm. Belki siz de de işe yarayabilir 🙂

 15. Seren

  Kyk wifi çıkış sayfasına giriyorum ve çıkış yap diyorum. Fakat çıkış yaptıktan sonra farklı bir cihazdan giriş yaptığımda maksimum “cihaz sayısı giriş hakkı dolu” şeklinde uyarı alıyorum. Kyk wifiye bağlı olup da çıkış yaptığım cihazdan herhangi bir internet adresine girdiğimde ise çıkış yap dememe rağmen internet sitesi açılıyor, kyk wifi sayfasına girdiğimde de giriş ekranı yerine tekrar çıkış ekranı geliyor. Kısacası çıkış yap dedğim halde çıkış yapamıyorum.

  1. Brl

   Durdur yap bilgisayardan gir ordan çıkış yaparken de tekrar durdur yap telden bağlanabiliyorsun ama telden sayfayı kapatma

  2. Seren

   Oldu çok teşekkür ederim.

 16. Gizem

  Merhaba telimden çıkış yapıyorum ve başarıyla çıkış işlemi gerçekleştirildi diyor fakat ipadimden giriş denediğimde birden fazla giriş olduğunu söylüyor. Netimde hala internetten çıkılmamış tekra bakıyorum çıkış yapılıyor çıkışınız gerçekleştirildi diyor fakat oturum hala açık gözüküyor

 17. Buse

  Wifi den çıkış yapıp başka bir cihaza bağlanamıyorum başarılı çıkış yaptınız yazıyor fakat aynı cihazda İnternet kullanımına devam ediyor nasıl halledebilirim

 18. Duygu

  İnternete telefondan bağlanıyorum bilgisayarla bağlanmak için çıkış yapıyorum ama çıkış yaptınız yazısı çıkmasına rağmen bağlantı kopmuyor. Bu yüzden bilgisayarla giriş yapmak istediğimde maksimum giriş hakkınız dolu yazısı çıkıyor telefondan çıkış yapmama rağmen.

 19. Merve Hasırcı

  Çıkış yapmama rağmen bağlantı kesilmiyor başka bir cihazdan bağlandığımda max hakkınız doldu diyor lütfen yardımcı olur musunuz

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.